Đakovački vezovi - 2014

KUD - KAMANJE  je u nedjelju, 6. srpnja 2014. god, sudjelovalo na 48. međunarodnoj smotri folklora " Đakovački vezovi - 2014"

Na međunarodnoj  smotru folklora Đakovački vezovi 2014. god, sa svojim folklornom sekcijom od 35 članova KUD Kamanje zastupao je Karlovačku županiju. Na ovaj put krenuli smo u ranim jutarnjim satima, sudlelovali  u povorci koja je brojila preko 70 folklornih skupina iz zemlje i inozemstva. također smo izveli i svoj nastup na glavnoj pozornici. Ovo je naš drugi nastup na ovoj smotri folklora (prvi je bio 2007 god.) što je za naše društvo posebna čast, a posebno je važno sudjelovanje naših mlađih članova, kako bi osjetili duh i smisao ovako velike manifestacije folklora, pjesme i plesa.